Kolektivní rozvrhy hodin šk. rok 2018/2019


Vysvětlivky zkratek:
PHV - Přípravná hudební výchova
HN  -  Hudební nauka
PVV - Přípravná výtvarná výchova

Informace o mimořádných změnách ve výuce naleznete v sekci "ke stažení/organizace školního roku" (zde)

 

Polanka nad Odrou

PHV

 ST 13:00 - 14:05

 S. Pěčková

1. ročník HN

 PO 13:30 - 14:15

 Mgr. V. Foltýnová

2. ročník HN

 PO 14:20 - 15:05

 Mgr. V. Foltýnová

3. ročník HN

 PO 15:10 - 15:55

 Mgr. V. Foltýnová

4. - 5. ročník HN

 PO 16:00 - 16:45

 Mgr. V. Foltýnová

 

ZŠ Krásné Pole:

PHV

 PO 13:00 - 14:05

 S. Pěčková

1. ročník HN

 ÚT 13:45 - 14:30

 PeadDr. M. Sedlár

2. - 3. ročník HN

 ÚT 15:20 - 16:05

 PeadDr. M. Sedlár

4. - 5. ročník HN

 ÚT 16:10 - 16:55

 PeadDr. M. Sedlár

 

ZŠ Bulharská

PHV

 ÚT 14:00 - 15:05

 Mgr. V. Foltýnová

1. ročník HN

 ÚT 15:10 - 15:55

 Mgr. V. Foltýnová

2. - 3. ročník HN

 ÚT 16:00 - 16:45

 Mgr. V. Foltýnová

4. - 5. ročník HN

 ÚT 16:50 - 17:35

 Mgr. V. Foltýnová

 

ZŠ Dětská

PHV

 ČT 13:05 - 14:10

 Mgr. V. Foltýnová

1. ročník HN

 ST 13:35 - 14:20

 Mgr. V. Foltýnová

2. - 3. ročník HN

 ST 14:25 - 15:10

 Mgr. V. Foltýnová

4. - 5. ročník HN

 ST 15:15 - 16:00

 Mgr. V. Foltýnová

  

ZŠ K. Pokorného

PHV

 ST 12:30 - 13:35

 A. Morisáková

1. ročník

 PO 13:15 - 14:00

 PeaDr. M. Sedlár

2. - 3. ročník HN

 PO 15:00 - 15:45

 PeaDr. M. Sedlár
4. - 5. ročník HN

 PO 15:50 - 16:35

 PeaDr. M. Sedlár

 

ZŠ L. Štúra

1. - 5. ročník HN

 ÚT 14:30 - 15:15

 Mgr. L. Zajíčková

  

Výtvarný obor - Polanka

PVV

 ÚT 13:00 - 14:30

 Mgr. Z. Kus

1. ročník I. stupně

 ST 13:30 - 15:00  Mgr. Z. Kus

2. a 3. ročník I. stupně

 ČT 13:30 - 15:45

 Mgr. Z. Kus

4. a 5. ročník I. stupně

 PÁ 13:30 - 15:45

 Mgr. Z. Kus

6. ročník I. stupně

 PÁ 15:45 - 18:00

 Mgr. Z. Kus

7. ročník I. stupně - 3. ročník II. stupně

 ÚT 15:15 - 17:30

 Mgr. Z. Kus

 

Výtvarný obor  - Kyjovice         

PVV 1

 

 M. Rychtářová

1. ročník I. stupeň

 

 M. Rychtářová

3. - 7. ročník I. + II. stupeň

 

 M. Rychtářová