Kolektivní rozvrhy hodin šk. rok 2019/2020


Vysvětlivky zkratek:
PHV - Přípravná hudební výchova
HN  -  Hudební nauka
PVV - Přípravná výtvarná výchova

Informace o mimořádných změnách ve výuce naleznete v sekci "ke stažení/organizace školního roku" (zde)

 Výuka kolektivních předmětů začíná od 9. září 2019

Polanka nad Odrou

PHV

 ST 13:00 - 14:05

 S. Pěčková

1. ročník HN

 PO 13:30 - 14:15

 Mgr. V. Foltýnová

2. ročník HN

 PO 14:20 - 15:05

 Mgr. V. Foltýnová

3. ročník HN

 PO 15:10 - 15:55

 Mgr. V. Foltýnová

4. - 5. ročník HN

 PO 16:00 - 16:45

 Mgr. V. Foltýnová

 

ZŠ Krásné Pole:

PHV

 PO 13:00 - 14:05

 S. Pěčková

1. ročník HN

 ÚT 14:00 - 14:45

 PeadDr. M. Sedlár

2. - 3. ročník HN

 ÚT 14:45 - 15:30

 PeadDr. M. Sedlár

4. - 5. ročník HN

 ÚT 15:35 - 16:20

 PeadDr. M. Sedlár

 

ZŠ Bulharská

PHV

 PÁ 14:00 - 15:05

 Mgr. V. Foltýnová

1. ročník HN

 ÚT 15:10 - 15:55

 Mgr. V. Foltýnová

2. - 3. ročník HN

 ÚT 16:00 - 16:45

 Mgr. V. Foltýnová

4. - 5. ročník HN

 ÚT 16:50 - 17:35

 Mgr. V. Foltýnová

 

ZŠ Dětská

PHV

 ČT 13:00 - 14:05

 Mgr. V. Foltýnová

1. ročník HN

 ČT 14:10 - 14:55

 Mgr. V. Foltýnová

2. - 3. ročník HN

 ČT 15:00 - 15:45

 Mgr. V. Foltýnová

4. - 5. ročník HN

 ČT 15:50 - 16:35

 Mgr. V. Foltýnová

  

ZŠ K. Pokorného

PHV 1

 ST 12:45 - 13:50

 A. Morisáková

PHV 2

 ST 14:00 - 15:05

 A. Morisáková

1. ročník

 PO 13:15 - 14:00

 PeaDr. M. Sedlár

2. - 3. ročník HN

 PO 15:00 - 15:45

 PeaDr. M. Sedlár
4. - 5. ročník HN

 PO 15:50 - 16:35

 PeaDr. M. Sedlár

 

ZŠ L. Štúra - Waldorf

1. - 2. ročník HN

 PO 13:30 - 14:15

 Mgr. L. Zajíčková
3. - 5. ročník HN

 ÚT 14:15 - 15:00

 Mgr. L. Zajíčková

  

Výtvarný obor - Polanka

PVV

 ÚT 13:00 - 14:30

 Mgr. Z. Kus

1. ročník I. stupně

 ST 13:30 - 15:00  Mgr. Z. Kus

2. ročník I. stupně

 ČT 13:30 - 15:45

 Mgr. Z. Kus

3. a 4. ročník I. stupně

 PÁ 13:30 - 15:45

 Mgr. Z. Kus

5. ročník I. stupně

 ÚT 15:15 - 17:30

 Mgr. Z. Kus

6. ročník I. stupně

 ČT 15:50 - 18:05

 Mgr. Z. Kus

7. ročník I. stupně - 4. ročník II. stupně

 PÁ 15:50 - 18:05

 Mgr. Z. Kus

 

Výtvarný obor  - Kyjovice         

1. - 2. ročník I. stupně

 ST 14:00 - 16:15

 M. Rychtářová

3. - 4. ročník I. stupně

 ČT 15:00 - 18:00

 M. Rychtářová

5. - 2. ročník I. + II. stupeň

 PÁ 15:45 - 18:00

 M. Rychtářová